Sepetiniz boş.
FKN LPD Altın Dantel Desenli Oval Beyaz Çanak Lavabo FKN LPD Altın Dantel Desenli Oval Beyaz Çanak Lavabo

FKN LPD Altın Dantel Desenli Oval Beyaz Çanak Lavabo

4662,00 TL

Ürün ÖzellikleriYüzey Rengi: Beyaz Altın DesenliKolay temizlenebilir.Seramik GövdeÜrün Boyutları: 570 x 360 x 150 mm

FKN Parlak Siyah Mermer Desenli Oval Çanak Lavabo FKN Parlak Siyah Mermer Desenli Oval Çanak Lavabo

FKN Parlak Siyah Mermer Desenli Oval Çanak Lavabo

3307,00 TL

Ürün ÖzellikleriYüzey Rengi: Siyah Mermer DesenliKolay temizlenebilir.Seramik GövdeÜrün Boyutları: 480 x 340 x 145 mm

FKN PARLAK SİYAH MERMER DESENLİ DİKDÖRTGEN ÇANAK LAVABO FKN PARLAK SİYAH MERMER DESENLİ DİKDÖRTGEN ÇANAK LAVABO

FKN PARLAK SİYAH MERMER DESENLİ DİKDÖRTGEN ÇANAK LAVABO

3057,00 TL

Ürün ÖzellikleriYüzey Rengi: Beyaz - Mermer GörünümlüKolay temizlenebilir.Seramik GövdeÜrün Boyutları: 400 x 330 x 145 mm

FKN Üçgen Desenli Dikdörtgen Altın Çanak Lavabo FKN Üçgen Desenli Dikdörtgen Altın Çanak Lavabo

FKN Üçgen Desenli Dikdörtgen Altın Çanak Lavabo

4492,00 TL

Banyo dekorasyonunuzda farklılık katacak çanak seramik lavabolar uygun fiyat ve fırsatlarıyla hızlı sorunsuz kargo ile ANTİKBURADA.COM da.

Tezgah Üstü Lavabo Nedir?

Tezgah üstü lavabo seçenekleri ile farklı dekorasyonlara sahip yaşam alanlarınıza pratik kullanım ve depolama konusunda uygun çözümler sunuyor. Fonksiyonelliğin göz ardı edilmemesi gerektiği dekorasyon tasarımları arasında önemli olan ürün çeşitleri, rahat bir kullanım deneyimi sağlayarak doğru çözümlere ulaşmanıza yardım ediyor.

Bu imkanların yanı sıra, farklı genişlikteki ürünler sayesinde mutfak, banyo, tuvalet gibi alanlara uygun olan modeller ile dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Kaliteli malzeme ve imalat süreçlerinden geçerek kullanımınıza sunulan tezgah üstü lavabo modelleri, birbirinden farklı zarif tasarım seçenekleri ile tercih ettiğiniz alana ahenkli bir görüntü katıyor.

Tezgahlarınızla uyumlu ürünler tercih etmek veya dekorasyonun bütününde farklı, dikkat çekici bir görünüm elde etmek için dayanıklı, kullanışlı ve dikkat çekici tasarımları beğeninize sunuluyor.

Tezgah üstü lavabo; tasarım, genişlik ve farklı ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. CE sertifikalı, kullanışlı teknik tasarıma sahip olan ürünlerle, dilediğiniz yaşam alanında rahat ve şık bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Kullanacağınız alana uygun, dinamik ve modern yapıdaki ürünleri incelemek için, İnternet mağazamızdan satın alarak evinize farklı bir atmosfer katın!

Gizle

Kredi Kartı Ödeme