Sepetiniz boş.

Bu uygulamayı kullanarak istediğiniz içeriklere sahip size özel ürün setlerinizi oluşturabilirsiniz. Paketinizi oluşturmak için öncelikle kategori seçimi yapın ve oluşturulan ürün listesinden ürünü seçerek detaylarını inceleyin. Sonrasında bir adet banyo veya mutfak ürünün istediğiniz miktarı seçin ve " Ürün Ekle " butonuna basın.Ürün listenize eklenecektir. Eğer ürünü arttırmak istiyorsanız ve eğer ürün detaylarında zaten aynı ürün varsa sadece miktarı tekrar seçerek " Ürün Ekle " butonuna basın. Eğer ürünü tekrar seçmeniz gerekiyorsa seçin ve ekleyin.

Bir ürünü listenizden çıkarmak için " Sil " seçeneğini kullanın. Yapacağınız her ekleme ve silme işleminde sepetiniz yenilenir ve banyo-mutfak setinizin toplam tutarı ile kargo ücreti otomatik olarak hesaplanır. Şayet toplam tutar ücretsiz kargo eşiğini geçerse kargo ücreti otomatik olarak devre dışı bırakılır. Oluşturcağınız listenin sadece 1 adet set için hazırlamanızın yeterli olacağını unutmayın. Listenizi hazırladıktan sonra listenin en alt kısmında bulunan " Set Adedi " seçeneğini kullanarak miktarı girin. Uygulama adetleri otomatik olarak güncelleyecektir.

Bu yöntemi kullanarak set miktarını istediğiniz kadar arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Teknik desteğe ihtiyacınız olduğunuda bize burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Detayları Göster

Detayları Gizle

Şu anda hiç ürün yok.

Kredi Kartı Ödeme